Üyelik Sözleşmesi

www.mesajtr.com a üye olmak ,siteyi kullanmak ,site içerisinde profil oluşturmak,ilan vermek,profillere yorum yapmak,mesaj yazmak ya da sitede sunulan başkaca hizmetlerden yararlanmak için üyelik oluşturan aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş sayılır..

Site:www.mesajtr.com

Üye:www.mesajtr.com daki üyelik formunu doldurup profil oluşturan gerçek kişi.


Siteye üye olan kişi ,reşit olduğunu kabul ve beyan etmiş sayılır..18 yaşından küçükler (T.C kanunlarında reşit olarak kabul edilmeyenler) siteye üye olamaz..

Üyelerin, site içerisinde yapacakları yorumların ,verdikleri ilanların ve başkalarına yazdıkları mesajların tüm sorumluluğu kendilerine aittir..İlan,yorum ve mesajlar kesinlikle cinsel ifadeler,küfür,hakaret,tehdit içeremez..T.C kanunlarında suç teşkil edebilecek her türlü ifadenin sorumluluğu üyeye aittir..

Üyeler, profillerinde başkalarına ait resim,iletişim bilgisi,sosyal medya bilgileri ya da kullanılması suç teşkil edebilecek bilgileri kesinlikle kullanamaz..

Üyeler, her ne sebeble olursa olsun bir başkası adına siteye üye olamaz ,başklarının iletişim bilgilerini site içesinde kullanamaz ve bu bilgileri site içerisinde yayınlayamaz..Bunu yaparak birbaşkasını mağdur durumda bırakanlar sorumluluğu da peşinen kabul etmiş sayılırlar..Bununla ilgili mahkemelere yansıyan durumlarda mahkeme veya kolluk kuvvetlerince talep edilen üyeye ait bilgiler bu makamlarla paylaşılır..

Site, gerekli gördüğü durumlarda üyeye haber vermeden ve mazeret göstermeden üyeliğini iptal edebilir ,engelleyebilir veya kısıtlayabilir..

Profillerinde başkalarına ait resimler bulunduran,gercekdışı ve yanıltıcı bilgi verenler ile ilan verme,yorum ve mesaj kurallarını ihlal edenlerin üyeliği site tarafından üyeye haber vermeden iptal edilir..

Başka üye ve üyeler tarafından kendisine site kuralları dışında mesaj gelen üyeler şikayet formunu kullanarak bu üyeleri SİTE ye şikayet edebilir ve üyeliğinin iptal edilmesini talep edebilirler..Bu haklarını kullanmayan üyeler site yönetimindeb bir hak talebinde bulunamaz..

Kendisine ait bilgi ya da resimlerim site içerisinde kullanıldığını tesbit eden üyeler veya siteye olmayan kişiler bu durumu SİTE iletişime yazarak bilgi ya da resimlerin kaldırılmasını talep edebilir..Site bu durumda kullanılmış olan bilgi,resim ya da belgeleri siteden siler ve bu bilgileri kullanan üyenin üyeliğini derhal iptal eder,gerekli görülmesi halinde bu duruıma sebebiyet veren üyenin sitede mevcut bilgileri mağdur olan kişi ile paylaşılır..

Sitemiz temiz bir sohbet ve arkadaş edinme platformu olma amacıyla ve tamamen ücretsiz olarak hizmet vermek amacıyla kurulmuştur..Bu nedenle üyelerce site içerisinde cinsellik,küfür,hakaret,tehdit,yanıltıcı bilgiler ya da suç teşkil edebilecek ifadelerin kullanılmasını mümkün olduğunca engellemeye calışmaktadır..Ancak herhangi bir nedenle gözden kaçan ve sitede yayınlanan bu tür ifade ve bilgilerden dolayı oluşabilecek tüm sorumluklar tamamen buna neden olan üyeye aittir..

Siteye üye olan kişi yukarıdaki kuralları okuduğunu ve kabul ettiğini beyan ederek üye olmuş kabul edilir

Siteye üye tüm üyelerin resimleri kendilerinden izin alınmadan Facebook,twiter,instagram gibi sosyal medya sitelerinde ve diğer tanıtım amaçlı reklamlarimizda kullanilabilir.Bu durum uyenim yazili muracaati ile sonlanlandirilir veya uyenin uyeligini ,resmimi siteden silmesiyle sonlandirilir..uye boyle bir durum icin siteden hicbir hak talep edemez ,reklam ucreti veya tazminat talebinde bulunamaz

www.mesajtr.com.